Krzemian cyrkonu

Krzemian cyrkonu – gatunki:

Krzemian cyrkonu – opis:

firma Wojciech Szwaja ”GrayWolf” mająca swoja siedzibę w Częstochowie, posiada w swojej ofercie krzemiany cyrkonu, pochodzące ze znanych, sprawdzonych zachodnioeuropejskich źródeł. Oferowane przez nas krzemiany cyrkonu można zakupić w postaci: piasku (np. Armin 100, Armin 100-U), mączki (np. Armin 200, Armin 325 bądź Armin 325-U) oraz mikronizowanej (np. Armin 07, Armin 05, Armin 05-U oraz Armin 04).

Krzemian cyrkonu – zastosowanie:

Krzemiany cyrkonu mają szerokie zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu i zostały pozytywnie przetestowane, zaopiniowane i wdrożone do produkcji przez polskich producentów, naszych partnerów handlowych.

Dzięki swojej bieli jak i innym właściwościom, głównym, ale nie jedynym zastosowaniem krzemianu cyrkonu jest produkcja ceramiki takiej jak ceramika sanitarna, płytki itp. Do innych zastosować krzemianów należy m.in. produkcja powłok ochronnych i termicznych (TBC – thermal barier coating), materiałów ogniotrwałych, izolacji, materiałów ściernych, materiałów dentystycznych, noży ceramicznych, elektroceramiki i glazury.

Osoby zainteresowane dostawami krzemianu cyrkonów, w tym również aktualnymi cenami, proszone są o kontakt z naszymi specjalistami.

Wojciech Szwaja